Неділя, 21.10.2018, 13:02Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт Оріховецького НВК
Меню сайту
Форма входу

ПОШУК ПО САЙТУ
Перекладач
Онлайн перекладач
поменять
Архів записів
статистика

РОЗКЛАД УРОКІВ


                  
   

                              1 клас
Понеділок                                            Вівторок
1. Навчання грамоти                              1.Навчання грамоти  
2.Математика                                          2.Математика
3.Письмо                                                  3.Фізична культура
4.Природознавство                                 4.Письмо
                                                                  5.Образотворче мистецтво


Середа                                            Четвер
1.Навчання грамоти                                  1.Природознавство
2.Англійська мова                                     2.Фізична культура
3.Математика                                             3.Основи здоров’я
4.Письмо                                                     4.Музичне мистецтво
5.Трудове навчання


                               П’ятниця
                                       1.Навчання грамоти
                                        2.Математика
                                        3.Фізична культура
                                        4.Письмо 

 

                   3 клас
Понеділок                                           Вівторок
1.Літературне читання                             1.Літературне читання
2.Українська мова                                     2.Українська мова
3.Математика                                             3.Математика
4.Музичне мистецтво                                4.Англійська мова
5.Фізична культура                                    5.Основи здоров’я


Середа                                            Четвер
1.Літературне читання                               1.Англійська мова
2.Українська мова                                      2.Природознавство
3.Математика                                              3.Інформатика
4.Фізична культура                                    4.Образотворче мистецтво
5.Природознавство                                     5.Трудове навчання

                           П’ятниця
                                  1.Фізична культура
                                  2.Українська мова
                                  3.Математика
                                  4.Літературне читання 
                                  5. Я  у  світі

 

                   4 клас
Понеділок                                           Вівторок
1.Англійська мова                                   1. Фізична культура
2.Літературне читання                            2.Українська мова
3.Українська мова                                   3.Математика
4.Математика                                           4.Літературне читання
5.Фізична культура                                  5.Основи здоров’я

Середа                                           Четвер
1.Літературне читання                              1.Фізична культура
2.Українська мова                                     2.Інформатика
3.Математика                                             3.Образотворче мистецтво
4.Природознавство                                    4.Музичне мистецтво
5.Трудове навчання                                   5.Я  у  світі

                            П’ятниця
                                   1.Англійська мова
                                   2.Літературне читання
                                   3.Українська мова
                                   4.Математика
                                   5.Природознавство

 


                     5 клас
Понеділок                                           Вівторок
1.Українська мова                                  1.Англійська  мова
2.Зарубіжна література                          2.Математика
3.Образотворче мистецтво                    3.Російська мова
4.Українська література                        4.Основи здоров’я 
5.Російська мова                                    5.Природознавство
6.Історія                                                  6.Природознавство


Середа                                             Четвер
1.Фізична культура                                1.Музичне мистецтво
2.Українська мова                                  2.Математика
3.Математика                                          3.Трудове навчання
4.Українська література                         4.Трудове навчання
5.Англійська мова                                   5.Фізична культура
                                                                   6.Інформатика


                           П’ятниця
                                   1.Українська мова
                                   2.Зарубіжна література
                                   3.Математика
                                   4.Англійська мова
                                   5.Фізична культура
                                   6.Українська мова (0.5)
                      6 клас
Понеділок                                                 Вівторок
1.Георгафія                                                     1.Музичне мистецтво
2.Біологія                                                        2.Основи здоров’я
3.Українська мова                                          3.Зарубіжна література
4.Історія                                                          4.Образотворче мистецтво
5.Математика                                                 5.Російська мова
6.Зарубіжна література                                 6.Українська література
                                                                         7.Фізична культура

Середа                                                Четвер
1.Українська мова                                          1.Українська література
2.Математика                                                  2.Англійська мова
3.Інформатика                                                 3.Математика
4.Географія                                                      4.Російська мова
5.Фізична культура                                         5.Історія
6.Англійська мова                                           6.Фізична культура

                          П’ятниця
                               1.Трудове навчання
                               2.Трудове навчання
                               3.Українськ мова
                               4. Математика
                               5.Біологія
                               6.Укрїнська мова (0.5) 

                   7 клас
Понеділок                                                   Вівторок
1.Українська мова                                           1.Основи здоров’я
2.Алгебра                                                         2 .Алгебра
3.Географія                                                      3.Образотворче мистецтво
4.Фізика                                                           4.Геометрія
5.Англійська мова                                          5.Українська література
6.Російська мова                                             6.Фізична культура
7.Українська мова (0.5)                                  7.Біологія
Середа                                                Четвер
1.Географія                                                     0.Хімія (0.5)
2.Інформатика                                                1.Хімія
3.Англійська мова                                          2.Історія України
4.Українська мова                                          3.Зарубіжна література
5.Українська література                                4.Геометрія
6.Фізична культура                                        5.Російська мова
                                                                         6.Біологія

                              П’ятниця
                                     1.Музичне мистецтво
                                     2.Фізика
                                     3.Зарубіжна література
                                     4.Трудове навчання
                                     5.Всесвітня історія
                                     6.Фізична культура
                      8 клас
Понеділок                                                   Вівторок
1.Біологія                                                         1.Геометрія
2.Географія                                                      2.Російська мова
3.Алгебра                                                         3.Інформатика
4.Українська мова                                           4.Фізична культура
5.Українська література                                 5.Англійська мова
6.Фізика                                                           6.Зарубіжна література
7.Історія України(0.5)                                     7.Основи здоров’я
Середа                                                     Четвер
1.Інформатика                                                 1.Історія України
2.Фізична культура                                         2.Алгебра
3.Мистецтво                                                    3.Українська мова
4. Англійська мова                                          4. Хімія
5. Географія                                                      5. Геометрія
6. Фізика                                                           6. Хімія
П’ятниця
1.    Зарубіжна література
2.    Всесвітня історія
3.    Трудове навчання
4.    Українська література
5.    Російська мова
6.    Біологія
7.    Фізична культура

 

                      9 клас
Понеділок                                                     Вівторок
1.    Правознавство                                         1. Українська мова
2.    Історія України                                        2. Трудове навчання
3.    Геометрія                                                  3. Основи здоров’я
4.    Зарубіжна література                               4. Українська література
5.    Географія/Історія Укр.                             5.Фізика
6.    Біологія                                                      6. Англійська мова
                                                                    7. Художня культура
    Середа                                                           Четвер 
1.    Українська мова                                         1. Зарубіжна література                                
2.    Географія                                                    2. Хімія
3.    Алгебра                                                       3. Хімія
4.    Інформатика                                               4. Геометрія
5.    Інформатика                                               5. Фізика
6.    Українська література                               6. Російська мова
7.    Фізична культура                                       7. Фізична культура
П’ятниця
1.    Алгебра
2.    Біологія
3.    Англійська мова
4.    Фізична культура
5.    Фізика
6.    Російська мова
7.    Всесвітня історія

 

 


                     11 клас
Понеділок                                                        Вівторок
1.    Фізика                                                          1. Геометрія
2.    Алгебра                                                        2. Англійська мова
3.    Історія України                                           3. Українська мова
4.    Англійська мова                                         4. Українська література
5.    Зарубіжна література                                 5. Фізична культура
6.    Екологія/Худ. культ.                                  6. Фізика
7.    Біологія/Астрономія                                  
Середа                                                    Четвер
  1.Алгебра                                                           1.Геометрія
  2.Зарубіжна література                                     2.Українська мова
  3.Фізична культура                                           3.Захист Вітчизни
  4.Трудове навчання                                          4.Захист Вітч/Англ.мова
  5.Фізика                                                             5.Хімія
  6.Інформатика                                                   6.Всесвітня історія
  7.Інформатика                                                   7.Хімія

П’ятниця
                                           1.Економіка
                                           2.Англійська мова
                                           3.Алгебра
                                           4.Біологія
                                           5.Українська література
                                           6.Історія України/Людина і світ

 


                                                                     Індивідуальні та групові заняття

                                                                     Клас     Предмет     Час проведення
                                                                    11    Українська мова    Вівторок  14.15-15.05
                                                                    11    Українська мова    Четвер 8.00-8.30
                                                                    11    Українська література  П’ятниця  14.15-15.05

 


                

 

Вітаємо
ГОДИННИК
-
Національна дитяча гаряча лінія
Наша адреса
(04568)3-53-44
Оріховецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дитячий садок" Київська обл. Сквирський р-н. с.Оріховець вул. Центральна, 14
.
Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт

Всього відповідей: 240
Друзі сайту

СТАТИСТИКА
Зарег. на сайті:
Лічильники:
Онлайн:
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сьогодні до нас завітали: